HALLOWEEN W SOKOLE

Jedna z październikowych zbiórek miała nieco inną formę niż zwykle. Harcerze postanowili, że w tym roku również nie zapomną o Halloween. Poprzednim razem zorganizowali mroczną grę fabularną. Teraz stworzyli okolicznościowe dynie.

Gościem specjalnym zbiórki była Pani Natalia Baran, która pokazała harcerzom, w jaki sposób rzeźbić w dyniach oryginalne twarze. Wszyscy ochoczo zabrali się do działania. Na twarzach widoczne było twórcze skupienie. Nie zabrakło również uśmiechu, bo takie artystyczne działania są przede wszystkim świetną zabawą.

Każda dynia była wyjątkowa i miała w sobie coś, co ją wyróżniało. Kiedy wszystkie były już gotowe, ustawiliśmy je w ciemnej szatni i umieściliśmy w środku lampkę. Efekt końcowy był piorunujący – dynie robiły wrażenie!

Nasza praca była bardzo pożyteczna. Wszystkie harcerskie dzieła posłużyły jako dekoracja Sali gimnastycznej, w której odbywała się szkolna dyskoteka z okazji Halloween zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy Pani Natalii za obecność na zbiórce, wartościowe rady i inspirację do artystycznych poszukiwań. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele razy będzie naszym gościem. Postaramy się, by okazji nie zabrakło.

 

Renata Pałka

Kontakt

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
im. Janusza Kusocińskiego
ul. Polna 17
66-340 Przytoczna
tel./fax (95) 749 43 22
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Konto

NIP: 596-15-64-309     regon: 210205194

Konto Rady Rodziców:
Gospodarczy Bank Spółdzielczy Międzyrzecz o/Przytoczna
nr konta: 12 8367 0000 0052 2397 8000 0001

Jesteś tutaj: Home Aktualności HALLOWEEN W SOKOLE